Piccolo Action Figure

Piccolo Action Figure

3,800 L

Vetëm 1 stok

Figurë aksioni Dragonball me personazhin e Piccolo me gjatësi 17 cm. Nëse e quani veten fans duhet patjetër të bëni tuajën një produkt të tillë!

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 170 mm
Materiali

PVC

Piccolo Jr., zakonisht i quajtur vetëm Piccolo dhe i njohur gjithashtu si Ma Junior është një Namekian dhe gjithashtu fëmija i fundit dhe rimishërimi i mbretit Piccolo, duke u bërë më vonë ribashkimi i Namekian Paemër pas shkrirjes me Kami, në të cilën pikë ai u referua dikur si Kamiccolo nga Goku. Sipas Grand Plakut Guru, Piccolo, së bashku me Kami dhe Mbretin Piccolo, janë pjesë e Klanit të Dragoit, të cilët ishin krijuesit origjinalë të Dragon Balls.

Një luftëtar i mençur dhe dinak, ai ishte antagonisti kryesor në sagën e fundit të Dragon Ball, Saga Piccolo Jr., dhe kështu ishte një armik i pamëshirshëm i Gokut. Megjithatë, duke filluar me sagën e parë të Dragon Ball Z, Sagën Raditz, ai filloi të humbasë të gjitha tiparet djallëzore, dhe kur filloi të stërvitte djalin e Gokut, Gohan gjatë Sagës Vegeta, e cila bëri që të dy të zhvillonin një lidhje të fortë me njëri-tjetrin, ai. u bë një anëtar i përhershëm i Ekipit të Dragoit dhe përfundimisht një nga heronjtë më të mëdhenj të Tokës.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Piccolo Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0