Poster Hunter x Hunter

Poster Hunter x Hunter

750 L

Poster dekorues kanavace nga më të bukurat që keni parë deri tani. Hunter x Hunter nuk do të ishte i njëjtë pa personazhet e tij kryesor. Aksesor që do ti jepte ambjentit tuaj një pamje ndryshe dhe tepër interesant për syrin.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Hunter x Hunter”

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 420 mm
Materiali

Letër Karton

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Hunter x Hunter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0