Poster Llojet e Tankeve

Poster Llojet e Tankeve

750 L

Vetëm 1 stok

Poster vizual tanket prej Luftës së Dytë Botërore

SKU: 10174 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion shtesë

Përmasa 510 × 360 mm
Materiali

Letër Karton

Në këtë poster janë të paraqitur tanket prej Luftës së Dytë Botërore dhe emërtimet e tyre. Dita D- 6 Qershor 1944 ishte pushtimi më i madh në historinë e luftës. Në ditën D, forcat Aleate filluan një sulm të kombinuar detar, ajror dhe tokësor mbi Francën e pushtuar nga nazistët. Shumë e përshtatshme për tu vendosur në çdo ambjent si shtëpi, bar, restorant apo hapësirë tjetër biznesi.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Poster Llojet e Tankeve”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0