Self Stiring Mug

Ofertë!

Self Stiring Mug

Çmimi origjinal qe: 2,500 L.Çmimi i tanishëm është: 1,500 L.

S’ka stok

Filxhan me vetëpërzierje automatike

SKU: 10153 Kategori:

Informacion shtesë

Përmasa 120 × 90 mm

Nuk është më e nevojshme të përdorni lugë për të përzier pijet tuaja. Filxhani me vetëpërzierje mund të trazojë pijen që doni për pak sekonda. Thjesht hidhni pijen dhe sheqerin dhe me një buton kryhet i gjithë procesi. Gjithashtu filxhani ka dhe kapakun e tij nga i cili mund të pini direkt pijen tuaj qoftë ajo kafe, kakao, qumësht, milkshake, etj.Kapaku ndihmon gjithashtu që pija tju qëndrojë në filxhan dhe mos të ketë mundësinë të derdhet. Kujdes! Mos e vendosni në mikrovale pasi ka pjesë metalike që e bëjnë produktin funksional. Ngjyra: E zezë & gri. Materiali: Plastike me veshje alumini jashtë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Self Stiring Mug”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0