Tripod

Tripod

700 L

Vetëm 1 stok

Tripod për telefon dhe kamer, aksesor i cili do ju shoqërojë në çdo aventurë tuajën duke fiksuar momente nga më të ndryshmet.

SKU: 10305 Kategori: ,

Informacion shtesë

Tripodi është një nga ata aksesorët të cilët mund të quhen uniseks pasi përdoren gjerësisht si nga femrat ashtu edhe nga meshkujt.

Tripod për telefon dhe kamer. Arsyet e përdorimit të një tripodi janë të shumta dhe të ndryshme. Së pari për të kryer foto dhe video nga pozicione të ndryshme duke e bërë më të lehtë si proçes. Mund ta keni më të lehtë reklamimin e veshjes suaj apo një produkti të caktuar. Nëse bëni vlog, blog apo keni një biznes të caktuar ky tripod ju nevojitet me patjetër.

Gjithashtu do të jetë një shoqërues shumë i mirë në udhëtimet tuaja, plazh, kamping etj Mund të vendoset statik mbi një sipërfaqe ose të mbahet në dorë. Mjafton të bëni gati kamerën, të shtypni butonin dhe jeni gati për të xhiruar.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Tripod”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0