Syze Aviator Kingseven

Syze Aviator Kingseven

3,000 L

Vetëm 1 stok

KINGSEVEN syze të polarizuara për meshkuj në stil vintazh.

SKU: 10047 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Marka kingseven është një markë prestigjoze me prodhim në itali. #madeinitaly Këto syze dielli për meshkuj janë të polarizuara dhe me mbrojtje UV400,me një skelet alumini I cili ka një dizajn unik. Syzet vijnë bashkë me paketimin e tyre dhe aksesorët përkatës të cilët janë: këllëfi,cantë lecke,lecka për pastrim,manuali i shpjegimit të syzeve si dhe kutia e paketimit final. Dhurata ideale e kompletuar në detaje për veten apo për një person tjetër.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Aviator Kingseven”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0