Son Goku Action Figure

Son Goku Action Figure

3,500 L

Vetëm 1 stok

Action figure Son Goku, figura juaj e preferuar në një version modern dhe unik. Gjatësi 20 cm. Dhurata e duhur për fansat e çdo grupmoshe.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 200 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Son Goku Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0