Stilolaps 7 në 1

Stilolaps 7 në 1

500 L

S’ka stok

Stilolaps multifunksional me shtatë funksione të ndryshme.

SKU: 10171 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Materiali

Plastik

Stilolaps multifunksional me shtatë funksione të ndryshme. Përdorimet e këtij stilolapsi janë: • vizore (cm/inch) • kacavida +/- • nivelues • gomë për ekran • stilolaps Dhuratë perfekte per meshkuj, inxhiniera, arkitekta dhe djem punëtorë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Stilolaps 7 në 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0