Përforcues Wifi

Përforcues Wifi

1,800 L

S’ka stok

Antena të jashtme qe nxisin sinjalin e WiFi me shpejtesi deri ne 300 Mbps.
Ne perputhje me standartin IEEEE. E pershtatshme per markat kryesore 802.11n me ruter standart dhe WiFi DSL.
Shperndani Wireless gjithandej automatikisht dhe pa pagese.

SKU: 10040 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Në pjesë të ndryshme të banesës apo të punës nuk kap wireless, sinjal i dobët i internetit?
Mos u shqetësoni, tani ka një zgjidhjë shumë të thjeshtë dhe gjithashtu ekonomike. Ju prezantojmë me Wifi Repeater Extender e fuqishme deri në 300mpbs. Wifi Repeater për valët në shtëpi

Smartphone apo kompjuteri juaj nuk do të ketë kurrë probleme me internetin falë këtij përforcues wifi.
Eshtë shumë e thjeshtë :Vendoseni në prizë dhe do të keni Wifi Kudo në shtëpinë tuaj. Suporton prizat europiane dhe nuk ka nevojë për adaptor apo prizë ekstra.

Ky Përforcues valësh është në përputhje me standartin IEEEE. Wifi Repeater që mbështet funksionin WPS | (lidhni ruterin tuaj duke shtypur vetëm butonat e përsëritësit dhe ruterit). Zgjerim i mbulimit në të gjitha rrjetet WLAN, Sigurimi i shkallës deri në MAX 300MBPS. Mund të funksionojë me ruter standart dhe frekuencë wireless 2.4 GHz. Nëse Routeri juaj ska WPS ska asnjë problem , mund të lidheni duke vendosur kodin e wireless-it.

Përsëritësi i valëve | Wi-Fi Repeater | Access Point | Web Speed Booster
Ky përforcues i intervalit të sinjalit mund të suportojë të gjitha pajisjet që përdorin Wifi. Shpërndani Wifi kudo dhe përforcojeni atë pa pagesë ekstra. Wireless Internet home. Wifi Wireless Repeater për sinjalin e internetit.

WIFI | WIRELESS REPEATER | BEST EXTENDERS

Përdorimi: Ndonjëherë Ruteri jonë nuk mbulon gjithë sipërfaqen që ne dëshirojmë me valë Wifi. Zgjeroni sipërfaqen e mbulimit tuaj me Valë Wireless dhe përforconi atë pa shkëputje. Nuk duhet vendosur shumë pranë Routerit. Një distancë 5-10 m është e mjaftueshme.

WIFI REPEATER EXTENDER
Wi-fi Repeater Extender 300mbps | Manual Reviews | Long Distance Signal

Si ta instaloj pajisjen me router-in tim? wifi repeater përsëritës valësh wireless dyqan taxi tiranë shqipëri.

Zgjidhni vendin e përshtatshëm dhe vendoseni në prizë ( Distancë 5-10 m).
Më pas thjeshtë shtypni butonin WPS në Repeater.
Shtypni butonin WPS në Router.
Prisni 1-2 min
Mund ta lidhni Këtë Përserites Wireless dhe nëpërmjet | Smartphone -it | tuaj | Wifi Network Password |
1. Hapni në telefonin tuaj dritaren Wifi Set Up.
2. Më pas lidheni telefonin tuaj me Wifi Repeater Extender
3. Hapni një dritare të re në Web dhe shkruani http:// 192.168.0.1.
4. Zgjidhni modalitetin si një Repeater.
5. Zgjidhni SSID e wireless -it tuaj dhe wifi password ( e internetit që do të përdorni )
Shtypni Apply dhe gjithcka përfundoi me sukses . | WifiRepeater u konfigurua
Me këtë Përforcues Wireless shpejtësia do të jetë njësoj si afër routerit tuaj.

JENI NE HOTEL DHE NUK KA WIRELESS INTERNET?
Asnjë problem ! Vendosni fishën e internetit në këtë pajisje dhe për pak sekonda aty do të kete internet wireless për ty lidhur nga telefoni apo laptopi.
WIRELESS INTERNET PER HOTEL DHE SHTEPI

Nuk ka rëndësi se kush është interneti më i mirë në Shqipëri nëse në pozicione të ndryshme të shtëpisë suaj nuk ka mbulim me Wifi. Mundëson lidhje me të gjitha prizat europiane. Mund ta përdorni në shtëpi, Zyrë, Dhoma Hoteli, Në Coffe Shop, etj. Wifi Repeater 300mbps

Paisje të tjera teknologjike mund ti gjeni këtu.

Nëse ju duhet internet më i mirë me wireless ne laptop, kompjuter PC apo ndonjë paisje tjetër atëherë ju duhet një Wireless Adaptor

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Përforcues Wifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0