Varëse L – Death Note

Varëse L – Death Note

800 L

S’ka stok

Frymëzuar nga seria anime Death Note, kjo varëse në formë L është një aksesor modern dhe i veçantë dhe mund të jetë një ide dhurate shumë e mirë për çdo fans.

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Varëse L – Death Note”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0