Vathë Demon Slayer – Tanjiro Kamado

Vathë Demon Slayer – Tanjiro Kamado

550 L

S’ka stok

Këta vathë Demon Slayer, të frymëzuar nga estetika magjepsëse e animes janë një produkt unik që fansat do të mbajnë si simbolikë, por njëkohësisht duke qenë dhe stil.

SKU: 10555 Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Materiali

Pecikllaz

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Demon Slayer – Tanjiro Kamado”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0