Vathë Naruto

Vathë Naruto

500 L

Vetëm 1 stok

Imagjino shoqen që ka super stil dhe pëlqen anime.. Këto vathë do të ishin dhuratë ideale për të. Kombino vathët me një varëse Naruto dhe neve na mbetet vetëm ti paketojmë.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Materiali

Plastik

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Vathë Naruto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0