Byzylyk Fishë Karikimi

Byzylyk Fishë Karikimi

700 L

Përveçse i bukur, kryen dhe funksionin e fishës së karikimit. Byzylyk në variantin e një fishe karikimi.

SKU: 10187 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa 230 mm
Materiali

Plastik

Ngjyra

E zezë

Byzylyk në variantin e një fishe karikimi. Gjithmonë kemi nevojë për karikues në minutat e fundit të baterisë. Fisha ka gjatësi 23 cm. Ngjyra e zezë e byzylykut ju ndihmon të kombinoni çdo veshje dhe pse jo e keni gjithmonë gati për të karikuar.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Fishë Karikimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0