Byzylyk Jack Skellington

Byzylyk Jack Skellington

650 L

Vetëm 1 stok

Byzylyk me personazhin tuaj të preferuar të cilin mund ta gjeni vetëm tek ne.

SKU: 10032 Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Jack Skellington është një personazh dhe protagonist kryesor i filmit të vitit 1993 The Nightmare Before Christmas. Jack është “Mbreti i kungullit” i Halloween Town, një botë fantazie e bazuar vetëm në festën e Halloween. Nëse pasi patë këtë postim ju vjen në mendje një person i cili është fans i Jack Skellington mos ngurroni ta bëni të lumtur duke i bërë një dhuratë të tillë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Byzylyk Jack Skellington”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0