Çantë Kozmetike v2

Çantë Kozmetike v2

1,500 L

Organizim perfekt i të gjitha sendeve personale që përdorni. Çantë kozmetike që mund ta merrni me vete në çdo udhëtim.

SKU: 10135 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Peshë 130 g
Përmasa 240 × 140 × 130 mm
Materiali

Oxford, Poliestër

Ngjyra

E zezë, Jeshile, Rozë

Çantë për të mbajtur produkte kozmetike dhe jo vetëm. Çanta vjen në një version të ri i cili ka më shumë hapësirë dhe xhepa të ndryshëm për të vendosur sendet personale. Tani produktet tuaja nuk kanë pse të jenë më rrëmujë. Lehtësisht e perdorshme për udhëtime të gjata në të cilat duam të marrim sa më shumë produkte me vete.

Me anë të çengelit plastik që ka mund të varet në mur si dhe mund të mbahet në dorë me anë të dorezës anësore. Çanta kozmetike vjen në disa ngjyra të ndryshme të cilat janë të përshtatshme për femra dhe për meshkuj. Kjo çantë do te ishte një dhuratë me vlerë organizuese shumë të mirë. Madhësia e pjesës së brendshme të jep mundësi për të sistemuar shumë gjëra.

Gjithmonë mendojmë që organizuese të tilla janë ideale për vajzat por kjo në këtë rast mund të jetë në funksion edhe si çantë kozmetike për meshkuj. Kjo organizuese produktesh për meshkuj është ideale për të mbajtur çdo produkt në vendin e duhur. Mjafton të përshtasni ngjyrën dhe kjo është një ide dhurate shumë e mirë që mund të bëni. Sidomos pë rata persona që i duhet të udhëtojnë shpesh dhe kanë nevojë vetëm për aksesor praktikë për mbajtjen e sendeve.

E mira e këtij produkti është që mund të varet. Kështu që pa zënë shumë vend kjo çantë që varet në mur do të jetë shumë komode për tu përdorur nga ju. Nuk do të keni më as justifikimet e të lënit të gjërave rrëmujë. Kjo çantë kozmetike që varet në mur do të jetë shpëtimi i ditëve tuaja. Nëse e vendosni mbi një sipërfaqe mund ta mbyllni me zinxhir dhe ta transportoni kudo lehtësisht me anë të dorezës që ka. Nëse vendosni ta vendosni të varur pjesa e kapakut do të qëndrojë e hapur dhe produktet janë të dukshme.

Produktet esenciale për udhëtim të vendosura në një organizues. Dhe kur bëhet fjalë për vajzat produktet janë të shumta! Mjafton një çantë kozmetike për vajza që të marrësh me vete çdo gjë që dëshiron. Te Gifi ju keni mundësi të shikoni disa modele të çanta organizuese dhe mund të zgjidhni atë që ju përshtatet më së shumti. Keni mundësi për të zgjedhur edhe ngjyra të ndryshme.

Ndërsa shumë prej nesh ende tundohen të bëjnë paketimin në minutën e fundit dhe thjesht t’i hedhin gjërat në valixhen e tyre, pavarësisht sa i gjatë është udhëtimi, kjo mund të ketë vërtet disa pasoja fatkeqe për ne dhe gjërat tona. Por, edhe nëse e bëjmë paketimin paraprakisht, ka gjasa që do të na duhet të gërmojmë valixhen tonë në një moment apo në një tjetër, apo jo? Epo, jo nëse jeni duke përdorur çanta organizuese udhëtimi të cilat e bëjnë gjithçka jashtëzakonisht të thjeshtë dhe ul ndjeshëm stresin e paketimit dhe të çpaketimit.

Meqenëse koleksioni juaj i grimit meriton të trajtohet mirë si në shtëpi ashtu edhe në rrugë, duhet të udhëtoni me një organizator grimi. Sidomos, pasi gjëja e fundit që dëshironi të gjeni kur të mbërrini në destinacionin tuaj është se grimi juaj është derdhur dhe rrobat tuaja janë të gjitha të shkatërruara. Tani, jo të gjithë organizatorët e grimit janë të barabartë, prandaj sigurohuni që të keni organizatorin më të mirë kozmetik të udhëtimit për të shmangur katastrofën përpara se të dilni sërish në rrugë.

Sigurimi që tualetet tuaja të përshtaten të gjitha në çantën e duhur dhe të mos dëmtohen gjatë rrugës mund të jetë stresuese. Këta organizatorë cilësorë të tualetit sigurojnë që nuk do t’ju duhet të sakrifikoni asnjë nga rutinat tuaja të kujdesit gjatë udhëtimit. Mjafton vetëm të mendoni se ku do të jetë destinacioni juaj I radhës dhe të bëheni gati.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Kozmetike v2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0