Çantë Kozmetike

Çantë Kozmetike

900 L

S’ka stok

Cantë Makeup-i. Praktike për ta mbajtur të varur pa zënë shumë hapësirë dhe për ta marrë me vete kudo.

Cilësi shumë e mirë dhe material kundra ujit. Hapësirë e mjaftueshme për të gjitha produktet e make-up dhe jo vetëm. E përshtatshme dhe për udhëtime.

SKU: 10023 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 420 × 240 × 90 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Kozmetike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0