Çantë Termike Tote

Çantë Termike Tote

1,200 L1,500 L

Hapësirë më e madhe dhe dizajn shumë i bukur me versionet e reja të cantave termus. Tani i gjeni në versionin totebag.

SKU: 10109 Kategori: ,

Informacion shtesë

Përmasa N/A
Ngjyra

Blu

Materiali

Oxford

Keni dëgjuar për #totebag ? Tanimë tek ne do të gjeni disa variante të cantave termike në formën e #totebag. Hapësirë më e madhe dhe dizajn shumë i bukur. Ruan temperaturën e ushqimeve për në punë, piknik apo kudo tjetër. Të paturit një cantë të tillë jo vetëm që do dukesh bukur dhe cool, por ke hapësirë për të marrë tre vakte me vete kudo.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Çantë Termike Tote”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0