Capo për Kitare

Capo për Kitare

700 L

S’ka stok

Kapo ose Capo është një pajisje e thjeshtë dhe efektive që përshtatet në dorë dhe është projektuar për të shtrënguar të gjitha telat në qafë, p.sh. një kitarë (kjo është arsyeja pse nganjëherë quhet kapëse kitare).

SKU: 10570 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Capo për Kitare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0