Frieza Action Figure

Frieza Action Figure

4,500 L

Vetëm 1 stok

Nga anime Dragon Ball Super vjen Frieza e egër dhe jashtëzakonisht e fuqishme në formën e një figure aksioni me gjatësi 13 cm.

Informacion shtesë

Përmasa 130 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Frieza Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0