Kakashi Action Figure

Kakashi Action Figure

3,000 L

Ka stok

Kukulla Kakashi e modeluar në formën e një aksesori dekorues me të gjitha detajet kryesore të personazhit.

Me përmasa 26.5×15 cm do të jetë dhurata ideale për çdo fans të tij.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Naruto”

Informacion shtesë

Përmasa 215 × 150 mm
Materiali

PVC

Kukulla Kakashi me përmasa 26.5×15 cm është nga ato aksesorë që do të bëntë të lumtur një fans të personazhit në fjalë. Të gjithë dashamirësit e animeve e kuptojnë shumë mirë rëndësinë që kanë dhurata të tilla. Kjo kukull ka përmasa relativisht të mëdha gjë që e bën të përshtatshme për tu përdorur ai aksesor dekorues në ambjentin tuaj të preferuar. Një ide e mirë është që ta ja shtoni edhe koleksionit tuaj të animeve. Pra, bëjini një dhuratë vetes me këtë rast!

Nëse je duke kërkuar një dhuratë me Naruto atëherë je në vendin e duhur. Naruto dhe të gjithë personazhet që janë pjesë të tij mund të gjenden te Gifi në formën e dhuratave për të gjithë ju. Janë interesante sepse përfshijnë të gjitha grupmoshat. Nëse fëmija juaj është i apasionuar pas Kakashit ju tanimë e dini se ku mund ti blini atij diçka që do ti pëlqej vërtet shumë.

Mënyra e krijimit të kësaj kukulle është e tillë që ka bazament për të qëndruar mbi një sipërfaqe. Sapo ta shikoni do ta kuptoni sesa unike që është. Gjithmonë janë detajet ato që bëjnë diferencën.

Kakashi Hatake është një shinobi i klanit Hatake të Konohagakure. Për studentët e tij në Ekipin 7, Kakashi thekson rëndësinë e punës në ekip; ai vetë mori këtë mësim, së bashku me Sharingan, nga miku i tij i fëmijërisë, Obito Uchiha. Pas Luftës së Katërt Botërore Shinobi, Kakashi bëhet Hokage i Gjashtë i Konohas.

Për shkak se nëna e tij vdiq kur ai ishte shumë i ri, Kakashi u rrit gjatë viteve të tij të hershme nga babai i tij, Sakumo. Sakumo ishte i famshëm në të gjithë botën shinobi, duke e shpëtuar Konoha në të paktën një rast; Kakashi në veçanti e nderoi babain e tij.

Në Akademi, Kakashi fitoi nota të larta, duke e fituar atë si një prodigji dhe më i miri i gjeneratës së tij. Në fund të fundit, ai u bë shumë popullor mes bashkëmoshatarëve të tij. Me talentet e tij që u njohën shpejt, në moshën 5 vjeçare, Kakashi u diplomua nga Akademia në krye të klasës së tij në një vit të vetëm. Pas bërjes genin, ai dhe shokët e tij të klasës, Rin Nohara dhe Obito, u mblodhën së bashku nën udhëheqjen e Minato Namikaze.

Që nga fëmijëria e tij e hershme, Kakashi ishte shumë i pavarur dhe me vetëbesim, ndonjëherë duke u shfaqur edhe arrogant dhe i përçmuar. Pas vdekjes së babait të tij, Kakashi u bë më i ashpër dhe i ftohtë ndaj të tjerëve, duke ndjekur të gjitha rregullat e letrës, duke i dëbuar ata që nuk u bindeshin atyre dhe duke qenë i gatshëm të braktiste shokët e tij për të përfunduar misionet.

Si i rritur, Kakashi zakonisht ka një qëndrim të qetë dhe pothuajse të mërzitur, jo i prirur për t’u bërë shumë i përpunuar për ndonjë gjë apo nga askush. Pavarësisht nga reputacioni i tij në rritje dhe aftësitë si një ninxha, Kakashi nuk ka treguar shenja arrogance, dhe është mjaft modest në lidhje me aftësitë e tij. Ai është zakonisht i vonuar, duke u shfaqur kur i shkon për shtat, duke përdorur justifikime që nuk bindin askënd dhe më vonë duke u larguar për arsye po aq të dobëta.

Në të vërtetë, Kakashi është më tepër një person i vetmuar dhe me rëndësi. Kakashi është ende po aq apatik sa ishte gjatë rinisë së tij, shpesh duke folur troç për tema të ndjeshme dhe herë pas here injoron shokët e tij të klasës, sa herë që kalonte pranë tyre.

Kakashi është një personazh me të vërtet kompleks dhe për disa mund të jetë i dashur e për disa të tjerë jo. Një nga ata mund të jeni edhe ju që tani jeni në kërkim të një dhurate me kakashin. Për ju ai mund të jetë shumë i dëshiruar si një dhuratë që do donit patjetër të ja bënit vetes.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kakashi Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0