Kapele Monkey D. Luffy

Kapele Monkey D. Luffy

2,500 L

Ka stok

Kapela prej kashte e Luffy-t është simboli kryesor i të gjithë serisë dhe është origjina e pseudonimit të tij ” Straw Hat Luffy “.

Kapela e tij prej kashte iu dha nga idhulli i tij, Shanks kur Luffy ishte fëmijë, dhe ai premtoi t’ia kthente kapelën Shanks-it pasi të bëhej një pirat i madh.

Informacion shtesë

Përmasa 350 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapele Monkey D. Luffy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0