Kub Rubiku Magnetik – Collectors Edition

Kub Rubiku Magnetik – Collectors Edition

2,900 L

Vetëm 1 stok

Kub Rubiku magnetik, që e bën lëvizjen më të lehtë sesa kubat e tjerë dhe koleksionuesit e tyre dinë mirë ta bëjnë diferencën!

SKU: 10529 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 56 × 56 × 56 mm
Materiali

Magnet

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kub Rubiku Magnetik – Collectors Edition”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0