Kuti Muzike Anastasia

Kuti Muzike Anastasia

1,700 L

Ka stok

Kuti muzike druri me gdhendje dhe figurë nga personazhet e filmit vizatimor ‘Anastasia’.

Informacion shtesë

Përmasa 60 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Kuti muzike druri me gdhendje dhe figurë nga personazhet e filmit vizatimor ‘Anastasia’. Anastasia: Once Upon a Time është një film aventuresk fantazi amerikan i vitit 2019 i bazuar në legjendën e Dukeshës së Madhe Anastasia Nikolaevna të Rusisë. Kjo kuti muzike gjithashtu shoqërohet nga tingujt muzikor të këngës Once upon a December. Ju mund të luani mekanikisht çelësin në pjesën anësore të kutisë. Kjo është një dhuratë unike, tepër zbavitëse dhe e bukur si dekor.

Anastasia është një film historik alternativ muzikor i animuar amerikan i vitit 1997 i prodhuar nga Fox Animation Studios dhe i shpërndarë nga 20th Century Fox. Bazuar në legjendën e Dukeshës së Madhe Anastasia, filmi ndjek një amneziak tetëmbëdhjetë vjeçare Anastasia “Anya” Romanov, e cila, duke shpresuar të gjejë ndonjë gjurmë të familjes së saj të ndjerë, bashkohet me dy mashtrues të cilët dëshirojnë të përfitojnë nga ngjashmëria e saj me Dukesha e Madhe; kështu filmi ndan komplotin e tij me filmin e mëparshëm të Fox-it nga viti 1956, i cili, nga ana tjetër, u bazua në shfaqjen e vitit 1954 me të njëjtin emër nga Marcelle Maurette. Ndryshe nga ato trajtime, ky version shton një Grigori Rasputin të fuqizuar në mënyrë magjike si antagonistin kryesor.

Kjo kuti muzike ka një ndërthurje ngjyrash të veçantë dhe të detajuara në çdo mesazh që paraqesin. Punimi është i bërë në një nivel tepër të lartë dhe personazhet do të ju duken shumë real. Nëse jeni duke menduar të bëni një dhuratë për mikeshën tuaj kjo është një mundësi që mund ta merrni në konsideratë. Ndërkohë në kategorinë e dhuratave në faqen tonë do të gjeni shumëllojshmëri modelesh të cilat do të ju përshtaten sipas rastit që ju po kërkoni. Zgjedhje të tilla krijojnë dhurata të lira, me vlerë dhe unike.

Kutia muzikore mund t’i jepet si dhuratë dikujt që e doni ose si shenjë vlerësimi për dikë që ju ka ndihmuar në një farë mënyre. Por jo vetëm pasi janë një ide dhurate shumë e mirë edhe për fëmijë. Personazhet më të dashur nga filmat vizatimor mund ti gjeni të personalizuara në këtë music box. Gjithashtu edhe personazhet nga animet tuaja të preferuara.

Që nga shpikja e kutisë muzikore, ajo ka qenë një dhuratë e njohur për shumë raste. Kutia e muzikës është një pajisje e vogël që luan një melodi kur kurdisni mekanizmin përkatës. Shpesh është zbukuruar me dizajne të ndërlikuara dhe është bërë nga materiale shumë të bukura. Falë zhvillimit të teknologjisë është përmirësuar dukshëm edhe cilësia e punimit të drurit. Në ditët e sotme gdhendja e drurit mund të bëhet edhe me anë të lazerit dhe mënyrat janë të shumta e të ndryshme. Shumë prej tyre mund ti gjeni tek dyqani i The Giftery.

Si një dyqan dhuratash ne jemi gjithnjë në kërkim të objekteve të cilat do të jenë me vlerë për ju. Qoftë të paturit të tyre si një dhuratë apo edhe thjesht një aksesor që ju duhet në jetën tuaj. Të gjithë mund ta gjejnë veten në dyqanin tonë. Ky është edhe një nga objektivat tanë kryesorë, që përfshirja e grupmoshave të jetë gjithmonë kur ju të vini tek ne dhe të dëshironi të bëni një dhuratë. Nëse nuk jeni të qartë për zgjedhjen tuaj në do të ju japim sugjerimet tona me kënaqësi në varësi të kërkesës suaj.

Përjetimet që merren nga një kuti muzike e personalizuar janë vërtet të veçanta. Ato të japin mundësinë për të qenë pjesë e botëve të ndryshme, qofshin ato virtuale apo fizike. Kur ta keni në duar do të kuptoni edhe ju emocionin që përcjell teksa e sheh dhe akoma më shumë kur të dëgjoni tingujt muzikor.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Anastasia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0