Kuti Muzike Can’t help falling in love

Kuti Muzike Can’t help falling in love

1,200 L

Kuti muzike druri ‘Can’t help falling in love’

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Ngjyra

Kafe

Kuti druri e kompozuar me gërma të gdhendura dhe tingujt muzikorë të këngës “Can’t help falling in love” nga i madhi Elvis Presley. Nëpërmjet fjalëve të kësaj kënge ai flet për mënyrën sesi ra në dashuri me një grua të cilën sapo e takoi. Ai ndihet sikur ajo është ajo me të cilën dëshiron të kalojë jetën aq sa do të jepte dhe jetën e tij për të. Këto fjalë mund të ju japin një ide dhurate shumë të mirë për personin të cilit dëshironi ti dërgoni një mesazh nënkuptues.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Can’t help falling in love”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0