Kuti Muzike Jurassic Park

Kuti Muzike Jurassic Park

1,200 L

Kuti Muzike me gdhendje e personalizuar me imazhin e Jurassic Park

Informacion shtesë

Përmasa 64 × 50 × 40 mm
Ngjyra

E zezë, Kafe

Materiali

Dru

Kuti druri e personalizuar me imazhin dhe tingujt muzikor nga ‘Jurassic Park’. Jurassic Park është një film amerikan fantastiko-shkencor, aventurë-dramë i vitit 1993, i drejtuar nga Steven Spielberg, i bazuar në romanin me të njëjtin emër. Historia përfshin shkencëtarët që vizitojnë një park argëtimi safari të dinosaurëve të modifikuar gjenetikisht në një ishull gjatë një fundjave. Dhuratë e cila ka brenda një botë me shumë imagjinatë.

Kjo dhuratë me Jurassic park është një mendim shumë i mirë për të gjithë fansat e animes. Ndonjëherë nuk na shkon mendje për produkte me Jurassic park për dhuratë kështu që tani që e dini se ku ti gjeni shhpërndani fjalën edhe tek të tjerët. Gifi gjithmonë do të sjellë pranë jush risi dhe personazhe që nuk e keni parë më parë të përkthyera në formën e një dhurate. Çfarë mund ti blesh dikujt që pëlqen Jurassic park? Një kuti muzike të personalizuar me të.

Kur ti të jesh në kërkim të një dhurate me Jurassic park për vëllain ose shokun mjafton të na shkruash dhe për detajet e tjera mendojmë ne. Dhuratë me dinosaur për fëmijë. Jurassic World Camp Cretaceous është një serial televiziv amerikan i animuar fantastiko-shkencor, aksion-aventure, i zhvilluar nga Zack Stentz. Një pjesë e ekskluzivitetit të Jurassic Park, ajo përmban zërat e Paul-Mikél Williams, Sean Giambrone, Kausar Mohammed, Jenna Ortega, Ryan Potter dhe Raini Rodriguez si një grup kampistësh adoleshentë që mbeten të bllokuar në Isla Nublar pasi dinozaurët e shumtë ikin. habitatet.

Seriali debutoi në Netflix më 18 shtator 2020. Ai u prit me komente të përziera deri në pozitive nga kritikët, të cilët duartrokitën animacionin dhe kastin e larmishëm të zërit, por kritikuan dizajnin dhe shkrimin e personazheve të tij. Në 2021, një sezon i dytë u publikua më 22 janar; e treta më 21 maj; dhe sezoni i katërt më 3 dhjetor. Sezoni i pestë dhe i fundit do të publikohet më 21 korrik 2022. Aaron Hammersley dhe Scott Kreamer janë prezantuesit e serialit; ata prodhojnë ekzekutiv përgjatë Lane Lueras, Steven Spielberg, Colin Trevorrow dhe Frank Marshall. Në ndarjen e 48-të të çmimeve Annie, seriali fitoi për arritje të jashtëzakonshme për efekte të animuara.

Pasi fitoi një videolojë, fanatikut të dinosaurëve Darius Bowman i jepet mundësia të vizitojë Camp Cretaceous, një kamp ekskluziv dinozaurësh aventurë në Isla Nublar. Pasi atje, Darius takon pesë adoleshentë të tjerë—Ben, Yaz, Brooklynn, Kenji dhe Sammy—të cilët u zgjodhën gjithashtu për përvojën që ndodh një herë në jetë.  Megjithatë, kur dinosaurët çlirohen nga habitatet e tyre, kampistët mbeten të bllokuar pa asnjë ndihmë dhe detyrohen të kalojnë nëpër ishull me shpresën për të gjetur një rrugëdalje dhe për të dalë të gjallë.

Jurassic park versioni anime mund të jetë më shumë i pëlqyer sesa versioni film. Madje disa njerëz mund të kenë parë vetëm versionin anime. Njëri prej tyre mund të jesh edhe ti që po lexon këtë përshkrim. Nxito ta bësh tënden këtë kuti muzike me Jurassic park sepse do të jetë një nga dekorët që do të të pëlqejë më shumë të shohësh në ambjentin ku ta vendosësh. E bukura e kutive të drurit është skalitja që bëhet e personalizuar në to. Skalitje në dru me të gjitha detajet përshkruese të animes.

Jurassic Park është një park/kopsht zoologjik safari i krijuar nga InGen në ishullin Isla Nublar, 120 milje në perëndim nga brigjet e Kosta Rikës. Ishulli/parku i temave është i mirënjohur për strehimin dhe ekspozimin e dinozaurëve të vërtetë që jetojnë dhe marrin frymë, dhe pamja e këtyre krijesave që dikur mendoheshin të humbura nga koha është me të vërtetë një për t’u parë.

Për të parë modele të tjera me kuti muzike të personalizuara me anime mjafton të shfletoni dyqanin online.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Jurassic Park”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0