Kuti Muzike Lion Sleeps Tonight

Kuti Muzike Lion Sleeps Tonight

1,200 L

Ka stok

Kuti muzike druri e personalizuar me imazhin e “The Lion Sleeps Tonight”

Informacion shtesë

Përmasa 65 × 50 × 40 mm
Materiali

Dru

Ngjyra

Kafe

Kuti druri e personalizuar me imazhin dhe tingujt muzikor të “The Lion Sleeps Tonight”. Dhuratë perfekte për fansat e “The Lion Sleeps Tonight”. “The Lion Sleeps Tonight” është një këngë e shkruar dhe regjistruar fillimisht nga Solomon Linda me titullin “Mbube” për kompaninë e Afrikës së Jugut Gallo Record Company në vitin 1939. Origjinali i Lindës u shkrua në zulu, ndërsa teksti i versionit anglisht u shkrua nga George David Weiss. Kuti Muzike Lion Sleeps Tonight e gjeni tek dyqani i dhuratave The Giftery Albania.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kuti Muzike Lion Sleeps Tonight”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0