Kuti Muzike You Are My Sunshine

Kuti Muzike You Are My Sunshine

1,200 L

Kuti muzike e personalizuar për diellin që ngroh jetën tuaj. Një dhuratë shumë e bukur me një dizajn shumë të vecantë, tinguj muzike dhe shprehjen e gdhendur ‘You are my sunshine’.

(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Materiali

Dru

Kuti druri e personalizuar për diellin që ngroh jetën tuaj. Kjo kuti muzike ka një dizajn shumë të vecantë, tinguj muzike dhe shprehjen e gdhendur ‘Ti je dielli im’. ‘You are my sunshine’ në versione të ndryshme do të thotë se je drita e jetës sime, je i dashur për mua, je i rëndësishëm dhe i veçantë. Ide dhurate tepër e vecantë për njerëzit që kanë vlerë të madhe në jetën tuaj.

1 review for Kuti Muzike You Are My Sunshine

  1. Ola

    Shume te kendshme, e bera dhurate per miken e ngushte. E mora porosine pas 1 dite.

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0