Letra Bixhozi Rick and Morty

Letra Bixhozi Rick and Morty

1,300 L

Vetëm 1 stok

Letra bixhozi premium të frymëzuara nga bota ndërdimensionale e Rick dhe Morty janë nga ato dhurata që çdo fans do donte ta kishte!

SKU: 10571 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 89 × 64 mm
Materiali

Letër Karton

Kartat Rick dhe Morty: një ëndërr e një koleksionisti.

Të lodhur nga letrat standarte të bizhozit? Epo, dilni nga lista e pritjes e Këshillit të Ricks dhe merrni këto letra të lojës së Rick dhe Morty, biletën tuaj njëdrejtimëshe për një natë loje ndërdimensionale, ndryshe nga të tjerat!

Harrojeni të luani të sigurt në Dimensionin C-137. Këto nuk janë letrat e zakonshme. Po flasim për një odise të plotë me 54 letra nëpër qoshet më të egra të multiversit, secila kartë një portal për një moment të shkathët të Rick dhe Morty.

Por me të drejtë, mund të pyesni, çfarë kanë kaq të veçantë këto letra bixhozi përveç temës së miratuar nga Pickle Rick? Le të përmendim disa detaje:

  • Vepra artistike si vetë mendja e Rick:

Harroni portretet e personazheve të përgjithshëm. Këto karta janë të mbushura me ilustrime të gjalla dhe të detajuara që kapin stilin ikonik të shfaqjes. Nga buzëqeshja djallëzore e Rick-ut deri te tmerri i tmerrshëm i Scary Terry-t, çdo imazh është një portal për një episod të paharrueshëm.

  • Cilësi që do t’i bënte përshtypje edhe Mr. Poopybutthole:

Po flasim për një material të cilësisë së lartë, të kategorisë së kazinosë, që ndihet i qetë në dorën tuaj dhe përzihet si një ëndërr. Ato janë ndërtuar për t’i bërë ballë netëve të panumërta ndërdimensionale të pokerit, kërcimeve në portal dhe madje edhe zemërimit të rastësishëm të Krombopulos Michael.

  • Përmasa standarde për shkathtësinë e ngritjes së dimensioneve:

Pavarësisht nëse jeni profesionist i pokerit, adhurues i blackjack-ut ose thjesht një entuziast i rastësishëm i Uno-s, këto letra përshtaten pa problem në çdo lojë. Nuk ka nevojë për portale të zbukuruara ose përshtatës të përkuljes së dimensioneve. Thjesht kapni letrat tuaja dhe përgatituni për çdo lojë.

  • Ëndrra e një koleksionisti u bë realitet:

Këto letra nuk janë vetëm për të luajtur (megjithëse, ju lutemi luani!); ato janë thesare për çdo fanatik të Rick and Morty. Me botime të kufizuara dhe karta të veçanta ndjekjeje atje, koleksionistët e fortë mund të nisin gjuetinë e tyre ndërdimensionale të pastruesve për të përfunduar grupet e tyre.

  • Dhurata perfekte për fansat e Rick (dhe Mortys së tyre):

Ditëlindje, pushime ose thjesht sepse doni të thoni “ëubba lubba dub dub” me një kthesë unike, këto letra loje janë dhurata më e mirë për këdo që e do Rick dhe Morty. Na besoni, edhe Jerry do ta gjejë veten të magjepsur në mënyrë të pashpjegueshme nga këta djem të këqij.

Pra, a jeni gati të përballeni me natën më të egër të lojës ndonjëherë? Merrni pakon tuaj të letra të lojës Rick dhe Morty, merrni pak Get Schëifty dhe përgatituni për të mahniturr konkurrencën. Vetëm mbani mend, me fuqinë e madhe të lojës me letra vjen përgjegjësi e madhe. Mos ji një Morty i Keq; luani mirë, argëtohuni dhe kurrë mos e nënvlerësoni fuqinë e një referimi të vendosur mirë të Plumbus.

Si gjithmonë produktet më të vecanta në shqipëri I sjell për ju The Giftery Albania. Një gamë e gjerë produktesh që lidhen me anime, filma e shumë kategori të tjera. Letrat e bizhozit premium janë një risi që ka patur tepër sukses për shkak të cilësisë shumë të mirë, të qenit unike dhe të vecanta në llojin e tyre. Në këtë mënyrë krijohet një dhuratë perfekte që mund të ja bëjmë të tjerëve por sigurisht edhe vetes. Jemi këtu për të qenë mendimi juaj I parë në realizimin e dhuratave speciale, unike dhe me vlerë të vecantë.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Letra Bixhozi Rick and Morty”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0