Kub Rubiku Profesional

Kub Rubiku Profesional

1,000 L

Ka stok

Kub Rubiku Profesional, loja që i duhet të gjithëve.

Do ta mbajë trurin tuaj aktiv, i cili nga ana tjetër do të mbajë funksionet njohëse të mendjes tuaj në formë.

SKU: 10360 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 55 × 55 × 55 mm

Kub Rubiku Profesional është produkti më i ri te Gifi në seksionin e lojërave inteligjente. Nëse keni kaluar disa nivele fillestare të zgjidhjes së një kubi rubiku tani jeni gati për këtë version profesional. Dhurata ideale për të gjithë! Ndikimi që ka zgjidhja e një kubi rubiku në tru është shumë pozitive prandaj ju duhet patjetër të filloni ta praktikoni.

Kubi promovon ndërgjegjësimin hapësinor të fëmijës tuaj duke aktivizuar imagjinatën dhe kreativitetin e tij, i përsosur si për durimin ashtu edhe për aftësitë mendore, ofron orë të tëra lojërash sfiduese dhe argëtuese.

Gifi ju jep mundësinë e të paturit disa lloje kub rubiku të niveleve të ndryshme. Një produkt të tillë mund ta përshtasni si dhuratë për të gjitha grupmoshat. Nëse po kërkoni kub rubiku për fëmijë, kub rubiku për të rritur, kub rubiku për fillestar, kub rubiku i avancuar etj mjafton të klikoni këtu dhe do të shkoni menjëherë në faqen kryesore të dyqanit tonë online. Cilësia e tyre është maksimale.

Kubimi sot është mjaft popullor, veçanërisht me ardhjen e kubeve të shpejtësisë. Nëse jeni fillestar në kubimin, atëherë rekomandohet që fillimisht të keni disa modele të thjeshta derisa të ndiheni gati për të kaluar në nivele më të avancuara. Sigurisht, blerja e një kubi ndikohet nga një aspekt i madh i preferencave, por ka disa karakteristika që ndajnë të gjitha enigmat. Kubet më të mira sot bëhen nga prodhues të ndryshëm përmes internetit. Disa nga prodhuesit më të njohur (siç do ta shihni më vonë në këtë artikull) janë GAN, MoYu, QiYi, YJ. Yuxin dhe disa modele të tjera.

5 Kubat më të mirë të 2022

  1. Cubelelo Drift Warrior 3×3

Cubelelo Drift Warrior është një nga zgjedhjet më të dashura midis kuberëve dhe ky variant padyshim ia vlen. Nëse jeni fillestar, nuk ka kub më të mirë të Rubikut për të filluar. Kubi është pa ngjitëse dhe vjen me ngjyra të bukura në një sipërfaqe plastike të mbuluar me brymë. Kjo e bën mësimin dhe zgjidhjen argëtuese të madhe!

  1. MFJS RS3M 2020 3×3 Stickerless (Magnetic)

Ky kub ka performuar mjaft mirë dhe është shumë popullor. MoYu nuk dështon kurrë të lërë përshtypje si markë, dhe ky është një nga kubat më të mirë që mund të blihet. Ai vjen me sisteme rregullimi të dyfishtë dhe dizajni i përgjithshëm e bën atë një enigmë fantastike. Për më tepër, është se ky është një kub që rrotullohet shpejt. Ju mund të fitoni në mënyrë efikase kontrollin mbi lëvizjet. Kubi është shumë i lehtë dhe me madhësi standarde.

  1. Cubelelo Little Magic 3×3 Elite-M (Magnetic)

Cubelelo Magnetic 3×3 Elite-M është shumë i qëndrueshëm në krahasim me Little Magic normale me futjen e elementeve magnetike unike. Vjen në një madhësi kompakte dhe me një dizajn të ndarë që ofron kontroll më të mirë dhe ritëm më të shpejtë. Cubelelo magnetik 3×3 Elite-M vjen me 48 magnet neodymium që lejon modelin të saktë simetrik gjatë rrotullimit. Madhësia e bën atë të përshtatshëm për zgjidhjen me një dorë. Për më tepër, është se ai vjen me lubrifikantë dhe ngjitës që optimizojnë shpejtësinë dhe qëndrueshmërinë për një performancë të përmirësuar të shpejtësisë.

  1. GAN 356 M 3×3 Stickerless (Magnetic)

GAN është një nga prodhuesit më të mirë të kubeve dhe lehtësisht është ndër më të mirët e tregut. GAN 356 M 3×3 Cube është padyshim një nga kubet e shpejtësisë më të njohura ndonjëherë dhe nuk duket se do të dalë nga tregu së shpejti. Ju dëshironi të siguroheni që po fitoni vlerën për paratë, dhe ky kub, me duart poshtë, është vërtet inovativ. GAN 365 M është një kub premium i përgjithshëm dhe kubi më i rregullueshëm me mbi 72 konfigurime! Rregullimi i dyfishtë mund t’ju ndihmojë të modifikoni lehtësisht forcën e magnetit. Prerja në qoshe është, pa dyshim, e pabesueshme, pasi nuk çahet dhe është ideale për shpejtësi.

  1. GAN 11 M PRO 3×3

GAN 11 M PRO është mjaft lajm nga produksioni GAN. Kubet vijnë me një sistem pozicionimi magnetik me bërthamë qoshe, i cili përfshin 64 magnet që janë vendosur në mënyrë të gjithëdrejtuar nga bërthama. Kjo krijon një lëvizje të qëndrueshme magnetike pa ndonjë këputje agresive. Për më tepër, është se ju mund ta rregulloni lehtësisht tensionin sipas dëshirës tuaj për të ekzekutuar algoritme perfekte. Në përgjithësi, ky është një kub fenomenal dhe veçanërisht për ata që kërkojnë një dizajn kompakt dhe më të vogël.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Kub Rubiku Profesional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0