Luffy Gear 4 Action Figure

Luffy Gear 4 Action Figure

4,500 L

Vetëm 1 stok

Kjo figurë aksioni shumë e detajuar e Luffy Gear 4 shfaq thelbin dinamik të transformimit të fuqishëm të Monkey D. Luffy, duke shfaqur skulptura të qarta dhe ngjyra të gjalla që sjellin në jetë karakterin ikonik.

SKU: 10554 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 140 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Luffy Gear 4 Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0