Luffy Gear 5 Nika Action Figure

Luffy Gear 5 Nika Action Figure

4,200 L

Vetëm 1 stok

Ju prezantojmë figurë aksioni Luffy Gear 5 Nika me gjatësi 16 cm.

SKU: 10559 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 160 mm
Materiali

PVC

Përgatituni për aventurën më të bukur me Luffy Gear 5 Nika Action Figure, një kryevepër e vërtetë që kap thelbin e formës më të fuqishme të Monkey D. Luffy. Ky koleksion i dizajnuar në mënyrë të përsosur sjell në jetë momentin mahnitës kur Luffy zhbllokon forcën e tij supreme, transformimin Nika!

E krijuar me vëmendje ndaj detajeve, figura qëndron në një lartësi prej 16 cm, duke shfaqur Luffy-n në mes të aksioneve të gatshme për betejë. Kapelja e tij ikonë prej kashte shpërthehet nga forca e madhe e fuqisë së tij të çliruar dhe çdo muskul në trupin e tij është skalitur në përsosmëri, duke rrezatuar një atmosferë fuqie të pandalshme.

Mos e humbisni mundësinë për të zotëruar një pjesë të historisë së Grand Line me Luffy Gear 5 Nika Action Figure. Lëshoni fuqinë dhe bashkohuni me Luffy në udhëtimin e tij për t’u bërë Mbreti i Piratëve!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Luffy Gear 5 Nika Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0