Marco the Phoenix Action Figure

Marco the Phoenix Action Figure

3,000 L

Vetëm 1 stok

Figurë aksioni Marco the Phoenix me gjatësi 15 cm, një nga personazhet më të preferuar dhe më të dashur nga One piece.

SKU: 10602 Kategori: , , ,

Informacion shtesë

Përmasa 150 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Marco the Phoenix Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0