Mini Kukulla Demon Slayer

Mini Kukulla Demon Slayer

1,900 L

Mini Kukulla Demon Slayer me gjatësi 15 cm me personazhet e Tanjiro Kamado, Nezuko Kamado, Zenitsu Agatsuma, Inosuke Hashibira dhe Shinobu Kocho.

Informacion shtesë

Përmasa 150 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Kukulla Demon Slayer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0