Mini Kukulla Jujutsu Kaisen

Mini Kukulla Jujutsu Kaisen

1,100 L

A ka gjë më të adhureshme se këto figura? Mini kukulla me gjatësi 10 cm të personazheve Satoru Gojo, Yuji Itadori, Megumi Fushiguro dhe Nobara Kugisaki nga Jujutsu Kaisen.

Informacion shtesë

Përmasa 100 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Mini Kukulla Jujutsu Kaisen”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0