Sailor Guardians Action Figure

Sailor Guardians Action Figure

1,500 L5,000 L

Sailor Guardians janë vajza magjike që fillimisht paraqiten si super-heronj që përdorin fuqitë e tyre për të mposhtur forcat e së keqes. Gifi sjell për ju të gjitha vajzat me fuqitë e tyre në një set të plotë!

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Sailor Moon”.

Informacion shtesë

Përmasa 170 mm
Materiali

PVC

Mbani mend teksa ishim të vogla dhe shikonim Sailor Moon? Jam e sigurt që secila prej jush e kujton atë periudhë duke sjellë ndërmend edhe personazhin e saj të preferuar me të cilën dikur ka identifikuar veten. Ndërkohë që paradite shikonim animen, pasdite ishte koha e aksionit ku duhej patjetër të aktrohej pjesa e ditës. Kohë të bukura apo jo?

Lëshoni fuqinë e dashurisë dhe drejtësisë: Zhytuni në botën e figurave të aksionit nga filmi I animuar Luftëtarja e Hënës! Duke thirrur të gjithë entuziastët e sailor moon jeni gati të transformoni botën tuaj me fuqinë e e tyre? Mos kërkoni më larg se koleksioni ynë i jashtëzakonshëm i figurave të aksionit të Sailor Moon!

Përqafoni personazhet ikonë që kanë rrëmbyer zemrat ndër breza – Sailor Moon, Sailor Mars, Sailor Venus, Sailor Mercury, Sailor Jupiter dhe i gjithë ekipi sëbashku janë duke pritur për ju! Çdo figurë e punuar me përpikëri qëndron në një lartësi prej 17 cm, gati për të pozuar, luftuar dhe mbrojtur dashurinë dhe drejtësinë në këndin tuaj të preferuar të dhomës apo shtëpisë.

Por ky nuk është vetëm një koleksion; ky është një portal për ëndrrat tuaja të fëmijërisë! Rijetoni betejat epike kundër zuzarëve si Mbretëresha Beryl dhe Metalia, rikrijoni skenat ikonike ose thjesht admironi detajet e ndërlikuara që sjellin në jetë këto personazhe të dashur.

Ja çfarë i bën figurat tona Sailor Moon me të vërtetë të veçanta:

Përfaqësimi autentik: Çdo detaj, nga flokët e derdhur dhe kostumet e gjalla deri te pozat dhe shprehjet e firmës, kapet me besnikëri, duke i qëndruar besnik modeleve origjinale të anime-ve.

Cilësi e jashtëzakonshme: Të krijuara nga material PVC me cilësi të lartë, këto figura janë ndërtuar për të qëndruar. Ato kanë bazament në pjesën e këmbëve gjë që i bën lehtësisht të përdorshme për ti vendosur kudo.

Plotësoni ekipin: Mblidhni të pesë figurat e Inner Sailor Guardians individualisht ose merrni paketën ekskluzive të plotë për të çliruar fuqinë e vërtetë të miqësisë dhe drejtësisë! Imagjinoni ekranin e mrekullueshëm që mund të krijoni, duke shfaqur frontin e bashkuar të Sailor Guardians.

E përkryer për fansat e të gjitha moshave: Pavarësisht nëse jeni një koleksionist me përvojë ose një fans i ri që zbulon magjinë e Sailor Moon për herë të parë, këto figura janë një thesar për këdo që e do serialin. Ato bëjnë dhuratën perfekte për ditëlindje, festa, ose thjesht një kënaqësi për veten tuaj!

Më shumë se vetëm lodra, këto figura aksioni Sailor Moon janë simbole të fuqizimit, miqësisë dhe luftës së palëkundur për dashuri dhe drejtësi. Çdo figurë mishëron forcën dhe personalitetin unik të karakterit të saj, duke ju frymëzuar të përqafoni Sailor Guardian-in tuaj të brendshëm.

Pra, a jeni gati të bashkoheni në luftë? Shfletoni sot koleksionin tonë dhe zbuloni figurën e veprimit të Luftëtares së hënës që i flet zemrës suaj. Me çdo figurë, ju do të sillni një pjesë të universit të sailor moon në shtëpi, duke ju kujtuar se fuqia e dashurisë dhe miqësisë mund të kapërcejë çdo pengesë.

Mos prisni, transformoni botën tuaj me fuqinë e Luftëtareve të Hënës!

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Sailor Guardians Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0