Set BITCOIN (Kartmonedha+2 Monedha)

Set BITCOIN (Kartmonedha+2 Monedha)

500 L1,000 L

Dhurata perfekte për të apasionuarit e crypto currency të cilët do e vlerësonin shumë një set të monedhës Bitcoin.

SKU: 10042 Kategori: , Etiketa: , ,
(3 shqyrtime nga klientë)

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Dhurata perfekte për të apasionuarit e crypto currency. Një kriptomonedhë është një varg i koduar i të dhënave që tregon një njësi monedhe. Ai monitorohet dhe organizohet nga një rrjet peer-to-peer i quajtur blockchain, i cili gjithashtu shërben si një libër i sigurt i transaksioneve, p.sh., blerjen, shitjen dhe transferimin. Bitcoin, Ether, Litecoin dhe Monero janë kriptomonedha të njohura që në ditët e sotme kanë marrë një vlerë shumë të madhe. Personat të cilët e kuptojnë mirë botën e kriptmonedhave do e vlerësonin shumë nëse ju do ti bënit një dhuratë të tillë.

3 reviews for Set BITCOIN (Kartmonedha+2 Monedha)

  1. Gazi

    10

  2. Ledion

  3. Klea

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0