Shenron Action Figure

Shenron Action Figure

1,500 L

S’ka stok

Figurë aksioni Shenron me gjatësi 12 cm. Kjo figurinë është tepër e bukur dhe jashtëzakonisht e vecantë.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Dragon Ball”

Informacion shtesë

Përmasa 120 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Shenron Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0