Shinobu Kocho Action Figure Bust

Shinobu Kocho Action Figure Bust

4,000 L

Vetëm 1 stok

Figurë aksioni Shinobu Kocho në version bust me gjatësi 16cm. Shinobu Kocho është një personazh kryesor mbështetës i Demon Slayer dhe për shumë nga ju është e preferuar.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Demon Slayer”

Informacion shtesë

Përmasa 160 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Shinobu Kocho Action Figure Bust”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0