Syze Aviator Aofly

Syze Aviator Aofly

2,200 L

S’ka stok

Syze dielli për meshkuj  stil Aviator

SKU: 10149 Kategori: ,

Informacion shtesë

Ngjyra

E zezë

Marka Aofly është një markë prestigjoze me dizajn italian. Këto syze dielli për meshkuj janë të polarizuara, me mbrojtje UV400, kundër thyerjes nga tronditjet. Syzet vijnë bashkë me paketimin e tyre dhe aksesorët perkatës të cilët janë: këllëfi, lecka për pastrim, manuali i shpjegimit të syzeve, testues polarizimi dhe ganxhë për tu lidhur me cantën apo ndonjë vend tjetër. Dhurata ideale e kompletuar ne detaje per veten apo për një person tjetër. Polarizimi heq reflektimet e diellit nga sipërfaqet e ndryshme (metalike, rrugë të lagura, makinat, xhamat, pasqyrat etj.) duke mbrojtur syrin. Shumë të lehta dhe nuk të lodhin syrin.Gjithashtu jane rezistente ndaj gërvishtjeve.

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Aviator Aofly”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0