Twister

Twister

1,000 L

Ka stok

Twister është një lojë e cila kërkon aftësi të mira  fizike. Luhet në një tapet të madh plastik që shtrihet në dysheme ose tokë. Tapeti ka gjashtë rreshta rrathësh me ngjyra të mëdha me një ngjyrë të ndryshme në çdo rresht: të kuqe, të verdhë, jeshile dhe blu. Një rrotullues u tregon lojtarëve se ku duhet të vendosin dorën ose këmbën. Loja e promovon veten si “loja që të lidh në nyje”.

SKU: 10459 Kategori: , ,

Informacion shtesë

Përmasa 1600 × 1100 mm
Materiali

Plastik

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Twister”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0