Unazë Attack on Titan

Unazë Attack on Titan

600 L

Ka stok

Unazë uniseks me simbolin e attack on titan. Model i cili i përshtatet më së miri edhe personave me një stil rock për shkak të dizajnit dhe ngjyrës. Dhuratë e cila mund të blihet si një e vetme ose në set.

Informacion shtesë

Materiali

Stainless steel

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Attack on Titan”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0