Unazë Bleach

Unazë Bleach

800 L900 L

Fansat e Bleach kanë një mënyrë të re për të treguar dashurinë e tyre për serialin me anë të këtyre unazave Holloë Mask dhe Bankai True Form.

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Bleach”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0