Unazë Demon Slayer

Unazë Demon Slayer

800 L

Giyu Tomiok është një personazh kryesor mbështetës në serinë e njohur anime/manga Demon Slayer dhe për të gjithë dashamirësit kjo unazë është dhurata e duhur.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “Demon Slayer”

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë Demon Slayer”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0