Unazë One Piece

Unazë One Piece

700 L

Unazë uniseks me simbolin e one piece Luffy ose one piece Ace. Model i cili i përshtatet më së miri edhe personave me një stil rock për shkak të dizajnit dhe ngjyrës. Dhuratë e cila mund të blihet si një e vetme ose në set.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “One Piece”

Informacion shtesë

Materiali

Metalike, Stainless steel

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Unazë One Piece”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0