Varëse Dragon Sin of Wrath – 7 Deadly Sins

Varëse Dragon Sin of Wrath – 7 Deadly Sins

700 L

Ka stok

Me sa duket, Shtatë Mëkatet Vdekjeprurëse ishin rendi kalorësiak më i fortë dhe mizor në mbretëri, i formuar nga shtatë kriminelë brutalë që gdhendën simbolet e shtatë bishave në trupat e tyre.

Prurja më e re dhe më e veçantë nga Gifi është kjo varëse Dragon Sin of Wrath – 7 Deadly Sins.

Informacion shtesë

Materiali

Metalike

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Varëse Dragon Sin of Wrath – 7 Deadly Sins”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0