Bartholomew Kuma Action Figure

Bartholomew Kuma Action Figure

2,500 L

Vetëm 1 stok

Kuma është një burrë i madh, i gjatë 689 cm dhe një nga personazhet më interesant të one piece i cili vjen për ju në version figurë aksioni me gjatësi 11 cm.

Informacion shtesë

Përmasa 110 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Bartholomew Kuma Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0