Bodybuilder Picachu

Bodybuilder Picachu

4,500 L

Vetëm 1 stok

Pikachu vendosi të palestrohet, dhe ja ku jemi! Kjo figurë aksioni Pikachu është një ide dhurate fantastike për të gjithë fansat e pokemon, ose palestrës 😉

 

Informacion shtesë

Përmasa 140 mm

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Bodybuilder Picachu”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0