Byzylyk Superman

Byzylyk Superman

800 L

Ka stok

Byzylyk dore me logon e superman. Ndërhthurja e lëkurës me gurët natyral e bën atë tepër interesant për përdorim nga vajza dhe djem.

Pjesë e setit të produkteve Gifi Box “DC-Comics”

(1 shqyrtim nga klient)

Informacion shtesë

Personazhi amerikan më i njohur i filmave vizatimorë me një aftësi për të fluturuar dhe fuqi të tjera të jashtëzakonshme.
Byzylyku me logon e superman do ishte dhuratë e veçantë për çdo fans të tij dhe jo vetëm. Ndërthurja e disa modeleve në një byzylyk të vetëm e bën atë tepër interesant  si dhe ngjyra e zezë e thekson më tepër hijeshinë. Gjithashtu materiali është ndërthurje lëkurë dhe gurë natyral. Superman jo vetëm për cunat por edhe për vajza të forta e të pavaruara. Një dhuratë e tillë do të kishte një kuptim tepër të vecantë tek cdo njeri.
Dhuratat më të vështira për tu zgjedhur janë ato të cilat përshtaten me karakterin e personit që duam të suprizojmë.

1 review for Byzylyk Superman

  1. Ardjan

Add a review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0