Gol D. Roger vs Whitebeard Action Figure

Ofertë!

Gol D. Roger vs Whitebeard Action Figure

Çmimi origjinal qe: 10,000 L.Çmimi i tanishëm është: 8,000 L.

Vetëm 1 stok

Kjo figurë aksioni Gol D. Roger vs Whitebeard është formuar në mënyrën më të bukur dhe me detaje të rregullta për të dhënë një ndjesi realiste të personazheve. Madhësi 30x10x17cm.

Informacion shtesë

Përmasa 300 × 100 × 170 mm
Materiali

PVC

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Gol D. Roger vs Whitebeard Action Figure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0