Jastëk Udhëtimi

Jastëk Udhëtimi

1,000 L

S’ka stok

Jastëkët e udhëtimit mund të ofrojnë mbështetje për qafën dhe kokën, duke lehtësuar disa dhimbje dhe parehati kur tentoni të qëndroni në një pozicion gjumi gjatë udhëtimit.

SKU: 10077 Kategori: ,

Informacion shtesë

Materiali

Pambuk, Poliestër

Reviews

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastëk Udhëtimi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta0
Nuk ka produkte në shportë
Mbyll Shportën
0